O projekcie

WYTWÓRNIK

Realizacja autorskich projektów społecznych, bazujących na Twoich zainteresowaniach i pomysłach.


W trakcie realizacji otrzymasz od nas wsparcie merytoryczne oraz finansowe – na każde z zaproponowanych i realizowanych przez uczestników działań będziemy mogli przeznaczyć do 500 zł, pokażemy Ci też, jak wiele pomysłów można zrealizować bezkosztowo.

Wsparcie merytoryczne to możliwość skonsultowania Twojego pomysłu osobiście, telefonicznie, e-mailowo lub facebookowo :)
Jeżeli nie masz skonkretyzowanego pomysłu, ale chciałbyś zaangażować się w jakieś działania – również prosimy o kontakt.

Przykłady inicjatyw, które zostały już zrealizowane znajdziesz na tej stronie. Pomysły mogą być różne – od realizacji warsztatów komputerowych, przez przestawienia teatralne, po tworzenie muralu w przestrzeni publicznej. Ważne, żeby były to działania skierowane do społeczności lokalnej!

Aby zrealizować swoje własne działanie musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj i przesłać go nam, a następnie czekać na naszą odpowiedź. Z pewnością zaprosimy Cię również na spotkanie dotyczące realizowanego projektu.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości – zajrzyj do naszej zakładki wiedza, w której zawarliśmy informacje na temat tego od czego zacząć lub skontaktuj się z nami.